China 304 Stainless çeliku ngjitur tub prodhuesit dhe furnizuesit | Mizhang

Welcome To MZ STEEL

304 çelik ngjitur tub

Përshkrim i shkurtër:

Product Detail: Stainless Steel Pipe details Steel Grade 300 Series Standard ASTM, AISI, GB Length 3000mm~6000mm Thickness 0.4-30mm Width 1000~2500mm,customized Type Pipe Certification BV, ISO, SGS packing Cover with Woven bag/ wooden box Price term FOB ,CFR ,CIF ,etc. Advantage Quality and Price guaranty Shape Round.square.Rectangle Material 200 Series/300 Series/400Series Place of Origin Xinghua,China (Mainland) Outer Diameter 6-630mm Packaging & Deliver...


 • Port: Shanghai port
 • Termat pagesës: T/T,DP,LC,CASH
 • Brand: MZ STEEL
 • Price: 30 USD/KG
 • :
 • Detail Product

  Special Alloys/Nickel and nickel alloys Bar/pipe/pipe fitting/sheet/plate.

  Produkt Tags

  Detail Product:
  Stainless Tub çelikudetajet

  çeliku Grade 300 Series
  standard ASTM, AISI, GB
  gjatësi 3000mm ~ 6000mm
  Trashësia 0.4-30mm
  gjerësi 1000 ~ 2500mm, përshtatur
  lloj Tub
  vërtetim BV, ISO, SGS
  paketim Mbuluar me qese Woven / kuti druri
  termi Price FOB, CFR, CIF, etj.
  avantazh Cilësia dhe Çmimi garanci
  formë Round.square.Rectangle
  material 200 Seria / 300 Series / 400series
  Vendi i origjinës Xinghua, Kina (kontinent)
  Outer Diametri 6-630mm

  Paketimi & dorëzimit
  Dorëzimit Time: 10-15days
  Detajet Paketimi: 304 çelik inox ngjitur qese tub plastike secili tub, dhe bundled me qese të endura ose si kërkesat tuaja.

  C

  Mn

  P

  S

  si

  Cr

  ni

  Mo

  N

  ≤0.08

  ≤2.00

  ≤0.045

  ≤0.030

  ≤1.00

  ≤18.0-20.0

  ≤8.0-10.5

  -

  -


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!