China 304 Stainless çeliku Manufacturers bar katrore dhe Furnizuesit | Mizhang

Welcome To MZ STEEL

304 çelik inox bar katror

Përshkrim i shkurtër:

Product Detail: Optional function Standard JIS,AISI,ASTM,GB,DIN,EN Grade 300 Series Place of Origin Jiangsu, China (Mainland) Brand Name HD20130417P Type Square Application construction Shape Square Certification ISO 201 Stainless steel square bar best seller Packaging & Delivery Packaging Details: wooden case Delivery Detail: 2-4weeks Specifications Stainless steel square bar 1.the same quality with lower price and professional...


 • Port: Shanghai port
 • Termat pagesës: T/T,LC
 • Brand: MZ STEEL
 • Price: 2800 USD/TON
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Detail Product:
  funksioni Optional

  standard

  JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN

  Gradë

  300 Series

  Vendi i origjinës

  Jiangsu, China (Mainland)

  brand Name

  HD20130417P

  lloj

  katror

  Aplikacion

  ndërtim

  formë

  katror

  vërtetim

  ISO

  201 Stainless steel bar katror

  shitesi me i mire

  Paketimi & dorëzimit
  Paketimi Details: druri rasti
  Detail dorëzimit: 2-4weeks
  Specifikimet
  Stainless steel katror bar
  1. njëjtën cilësi me çmim më të ulët dhe profesionale të shërbimit
  të ofrimit 2.fast dhe furnizim të qëndrueshëm
  Ne jemi te specializuar në bare çelik inox me cilësi të mirë, çmim dhe të shërbimit.
  304 çelik inox bar katror
  Finish: hard
  Paketimi: druri rasti
  Aplikimi: Ajo është përdorur zakonisht në akset e prodhimit, pin, hardware, etj


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!