Кина 304 од не'рѓосувачки челик плоштадот бар производители и добавувачи | Mizhang

квадратни бар 304 од не'рѓосувачки челик

Краток опис:

Product Detail: Optional function Standard JIS,AISI,ASTM,GB,DIN,EN Grade 300 Series Place of Origin Jiangsu, China (Mainland) Brand Name HD20130417P Type Square Application construction Shape Square Certification ISO 201 Stainless steel square bar best seller Packaging & Delivery Packaging Details: wooden case Delivery Detail: 2-4weeks Specifications Stainless steel square bar 1.the same quality with lower price and professional...


 • Порт: Shanghai port
 • Начин на плаќање: T/T,LC
 • Brand: MZ STEEL
 • Price: 2800 USD/TON
 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

  Детали за производот:
  Изборна функција

  стандард

  JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN

  одделение

  300 Серија

  Место на потекло

  Jiangsu, Кина (континентална)

  Името на брендот

  HD20130417P

  тип

  плоштад

  апликација

  градба

  облик

  плоштад

  сертификација

  ISO

  квадратни бар 201 од нерѓосувачки челик

  бестселер

  Пакување и испорака
  Пакување Детали: дрвена кутија
  Испорака Детална: 2-4weeks
  Спецификации
  нерѓосувачки челик плоштадот бар
  1. ист квалитет со пониска цена и професионална услуга
  испорака 2.fast и стабилно снабдување
  ние се специјализираат во барови нерѓосувачки челик со најдобар квалитет, цена и услуга.
  квадратни бар 304 од не'рѓосувачки челик
  Заврши: тешко
  Пакување: дрвена кутија
  Апликација: Тоа е нормално се користи во производството оски, игла, хардвер, и др


 • Претходна:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  WhatsApp Онлајн Chat!